לוגו - הבוטיק של ז'קי  לנשים אחרי קריתת שד

"הבוטיק של ז'קי - לנשים אחרי כריתת שד"

לקביעת פגישה התקשרו: 08-6510403

quill3, quill, feather, write, blog, edit

המלצות

לפני כשנתיים עברתי כריתת שד בשל מחלת הסרטן. (חוויה, מבחינתי, בהחלט מעצימה). לשמחתי זכיתי להכיר אותך ז'קי . חברה טובה ויזמת בעלת שפע רעיונות בלתי נדלה, כשאני - קוטפת את פירות היצירתיות שלך. בזכותך ז'קי, אני נהנית משד נצמד של Amoena, שעושה לי שירות בריקודים, בחופשיות תנועה כמו התכופפות, רכינה ונינוחות בשגרת היום. פרוטזת השד, שנכנסת לכיס החזייה, עד כמה שהייתה לי נוחה, בנסיבות אליהן נקלעתי, לא אפשרה לי את אלה, שכן אינה צמודה לגוף כשד הטבעי.

מעבר לזה, המגע שלו הוא הכי קרוב לטבעי, שאני יכולה להעלות בדעתי, וזו סיבה טובה לחייך גם החזייה, שרכשתי ממך ז'קי, מאוד נוחה ומאוד יפה. תענוג. וגולת הכותרת - חולצה בעיצובך. רעיון מבריק. פשוט גאוני. על כך נאמר – להיות בלי ולהיראות עם......... החולצה מאפשרת לי חופשיות ונינוחות במראה מאוזן בבית, וגם עם אורחים (אם כי תלוי מי).... וכאילו לא די בכל אלה – השרות שלך ז'קי הוא בלתי נלאה. את מדקדקת עד הפרט האחרון. חותרת לשלמות עבור הלקוחה. מלמדת, מכוונת, עוזרת, מדריכה, מייעצת. לא נחה לרגע עד שדעתך ודעתי כלקוחה שלמים. אני מודה לך ז'קי. הפריטים והעשייה שלך בהחלט עשו הבדל עבורי לאיכות חיי.

 
דינה גרינשטין
לפני הניתוח הייתי צריכה לדעת שישנו פיתרון ליום שאחרי. ז'קי פתחה בפני עולם חדש , בגד יפה ורך שנוח ללבוש ומתאים גם לשני הנקזים שליוו אותי בימים לאחר הניתוח. החולצה אינה הדוקה ולכן אין לחץ על המקומות הכואבים, הכיסים בדיוק במקום בו הם יכולים להכיל בנוחיות את שקיות הנקזים והמראה יפה ומאפשר להסתובב בקרבת אנשים. בנוסף, לז'קי יש את החזיות והפרוטזות הנעימות והמותאמות ביותר שמצאתי. ז'קי היא מוסד בפני עצמו. היא מזמינה אותך לבוטיק האינטימי שלה, מדריכה אותך ומקשיבה בעניין רב לצרכייך. הקנייה של מוצרים כל כך אינטימיים ופרטיים יכולה להתאפשר במלואה כשהמקום הוא כל כך פרטי והיחס כל כך אישי. אין לי מילים כדי להביע את העזרה שקיבלתי מז'קי ומעולם האפשרויות שהמוצרים שלה פתחו ופותחים בפני. תודה רבה לז'קי עינת ביטרן טלפון - 6242876 - 050.
עינת ביטרן
לז'קי שלום... ז'קי מגעה לך תודה ענקית על זה שחשבת גם עלינו אני חליתי ונותחתי לפני 5 שנים. מאז הייתה לי פרוטזה רגילה, אך לאחר שקראתי את הכתבה על בוטיק של זקי פגשתי אישה מדהימה עם סבלנות ויכולת נתינה ללא גבולות. כיום עם פרוטזת שד נדבקת הרגשתי השתפרה. אני לא דואגת יותר עם הפרוטזה זזה איך היא מונחת וכו', יש לציין שהפרוטזה הנוכחית קלה יותר. לגבי החולצות של זקי - חיי השתנו, אני יכולה סוף סוף להיות בבית ללא חזייה!!!! ואין לי חשש מי ידפוק בדלת, שכן, חבר של ילדים יגיע ללא הודעה מוקדמת. פשוט כיף ונוח מאוד תודה רבה זהבה אלוש.
.זהבה אלוש
ג'קי היקרה! שלום רב! עודדת אותי ונתת לי תחושה טובה מאוד! כמו כן, הפרוטזה שהצעת לי היא מקלה ונוחה שבעתיים ממה שהיה לי לפני כן תודה רבה, שנה טובה לך ולבני משפחתך.
שרה
בס"ד

ז'קי יקרה עמו"ש,

כידוע לך עברתי לפני חמש שנים ניתוח כריתת שד. לא ידעתי באותה תקופה מה אני עושה עם עצמי. כיצד לפתור את בעיית הביגוד. כיצד להיראות טוב ולהרגיש בנוח.

כל זאת עד ששמעתי על ההמצאה שלך ועשיתי שמיניות באוויר כדי להגיע אליך. ואכן לא התאכזבתי, הרעיון שלך הוא מדהים! ופשוט גאוני. ממני את מקבלת עבורו ציון לשבח (צל"ש). הרעיון הזה עונה על כל הציפיות וגורם לאישה שעברה כריתת שד להיראות במיטבה ומה שלא פחות חשוב להרגיש בנוח וכיאלו לא עברה ניתוח כלל!

חשוב לי מאוד שמכתב זה יפורסם ויגע לידיעתן של כל הנשים שעברו ועוברות ניתוח כריתת שד, כדי שגם הן תוכלנה להינות מהרעיון המקורי והמוצלח שלך.

אני מודה לך עבור יוזמתך ומאחלת לך הרבה בריאות ושתחזרי להפתיע אותנו בעוד רעיונות יפים ומוצלחים.

כל טוב!

 
מאת צפרירה מ.
צפרירה מ.
בס"ד 
אני גרה בירושלים וחליתי לפני 14 שנים. קודם כל, פעם הראשונה קניתי פרוטזה בצרפת. קניתי לפי המלצה וניסיתי את הפרוטזה "אמואנה קונטקט". אהבתי מאוד את הקונספט. הפרוטזה מאוד נוחה, והיא נותנת הרגשה של חופשיות . בזמן שהיא דבוקה אפשר לעשות הכול, אפילו לשחות . בשנה הזו חיפשתי מי משווק את הפרוטזה בארץ כי הייתי צריכה להחליף אותה בדחיפות . פניתי לז'קי וקיבלתי שירות יוצא דופן, בחום, צניעות ועדינות. מצאתי את הדגם המתאים וגם החיוך המקסים של ז'קי. תודה לז'קי שעוזרת לנשים שעברו כריתה ומחפשות את הדרך הנוחה לחיים!!!
סוניה
הבוטיק של ג’קי | 08-6510403 | jackyroth@gmail.com