לוגו - הבוטיק של ז'קי  לנשים אחרי קריתת שד

"הבוטיק של ז'קי - לנשים אחרי כריתת שד"

לקביעת פגישה התקשרו: 08-6510403

מה הרופא אומר

שאלות שנענו על ידי פרופ' צ'רלס .ב. הווארד B.Sc. (Hons.), Env Studs (Open), M.B.B.S., M.R.C.S., F.R.C.S.  Senior Orthopedic Surgeon.

שאלה: אם אני לא לובשת תותבת האם יהיה לי סיכוי גבוה יותר לקבל כאבי גב בגלל המשקל הלא-שיוויוני?

תשובה: בהחלט לא. כאבי גב מכאניים הם בדרך כלל עקב שרירים חלשים. משקל תמיד מופץ באופן לא סימטרי כמו למשל, כאשר מחזיקים חפץ ביד אחת, חלוקת המשקל אינה שווה באיברי הגוף. כך הבדל קטן (כמה גרמים) במשקל לא יגרום ללחץ מכאני בגב, ולא יהיה יותר מההבדל בין המשקל של תותבת והשד שנותר.

שאלה: האם לבגדים של 'הבוטיק של ז'קי' יש יתרונות מכאניים על תותבת?

תשובה: כן, יש להם. תותבת מוחזקת באמצעות רצועת חזייה ישירות מהכתף ועלולה לגרום לכאב בגלל ניתוח או הקרנות קודמים באזור זה. על ידי עקיפת האזור הרגיש הזה עם הבגדים המיוחדים של ג'קי, ניתן להימנע מבעיה זו. נשים רבות עלולות לפתח כתף קפואה לאחר ניתוח או הקרנות ויש להם תותבת שנשענת ומוחזקת מהאזור הכואב, דבר המוסיף לחוסר הנוחות. אי הנוחות והכאבים נמנעים בזכות הבגדים המיוחדים של ז'קי.

שאלה: האם יש יתרונות נוספים לבגדים המיוחדים של ז'קי?

תשובה: אין ספק. נשים רבות שהשתמשו בתותבת בתוך חזייה יעידו עד כמה הן לא נוחות. מלבד הזעה והדביקות, הלחץ של הרצועה התחתונה של החזייה על העור הרגיש לאחר כריתת השד עלול לגרום לגירוי ואפילו פצעים, במיוחד בעור שכבר מוקרן. הבגדים המיוחדים של ז'קי, על ידי ביטול הצורך בחזייה ובתותבת, יכולים למנוע זאת.
הבוטיק של ג’קי | 08-6510403 | jackyroth@gmail.com